Yläluokan pillu ei tosiaan makunsa puolesta juurikaan tavanomaista eroa, mietin itsekseni. Kieleni työskentelee nuorehkon naisen, lähes paljaaksi paljaaksi vuollun tai vahatun - mikä päivän trendisuuntaus nyt onkaan - vitun parissa. Levitän huulia tottunein sormin leveämmälle, pinkki liha avautuu suoraan edessäni. Kielini kurkistaa varovasti vaginan portista sisään, kerran, toisenkin. Vielä ei kuitenkaan ole sen aika. Pitkä ja hidas lipaisu, aivan alhaalta aina klitorikselle asti. Lantio värähtelee. Huora yrittää pitää aristokraattisia huuliansa supussa, hillitä itseänsä. Huuda. Voihki. Kilju. Anele. Oikein vatsasi pohjasta. Anna nautinnon kantautua maalatuilta huuliltasi. Kerro mulle kuinka paljon sä tästä tykkäät. Sen kun annat vaan tulla - kukaan ei kuule. Klitoris ei osoita vielä elonmerkkejä, mutta vittu alkaa vähitellen kostua. Mahtaako se olla pelkkää sylkeäni vai tytön kiimaisia nesteitä. Tuntuu sen verran tahmealta, että päädyn ajatuksissani jälkimmäiseen vaihtoehtoon. Klitoris pyörähtelee muikeana huulieni tiukassa otteessa samalla kun etusormeni ottaa kielen paikan vaginan suuaukolla. Ainakin vielä tuntuu aika tiukalta. Ihan eri luokkaa kuin äitinsä höylätty tavara. Tätä vielä nussii ihan iloksensa. Kyrpäni jäykistyy jo pelkästä ajatuksestakin. Enpä taidakaan liikaa lämmitellä sormella, on sitten mukavampia painautua sisään oikein tiukkaan vittuun.
Taidan olla aika komea mies. Tai en tiedä. Jostain syystä paremmista piireistä tulevat naiset lankeavat muhun aika helposti. Ehkä se on lihaksikas kroppa tai kulmikkaat kasvonpiirteet? Vai olisiko sittenkin syynä työmiesmäinen olemukseni. Vaihtelu virkistää, niin ne sanoo. Suurimmalla osalla taitaa joku sihteerikkö tai työt viedä oman miehen ajan. Ymmärtäähän sen toki, että jos kotona odottaa tuollainen mäkättävä tiukkapipoinen ämmä, niin mieluummin sitä koeajaa duunissa omaa simpsakkaa ja tiukkaa sihteeriänsä. Suurin osa niistä on kyllä aikamoisia munahaukkoja - kunhan ne vaan saa ensin puhuttua ulos estoistansa. Ensin sitä ollaan niin siveää, niin siveää, ei sinne, ei noin, enhän mä nyt voi, äläs nyt. Vitut. Vähän aikaa kun lämmittelee niin aina ne siitä höltyy.
Loisteputki surisee katossa. Pitää muistaa vaihtaa se joku päivä. Kellarin varasto on täynnä kaikenlaista konttoritarviketta. Paperilaatikoita, kirjekuoria, esitteitä ja sen sellaista. Harvoin täällä mun lisäkseni kukaan muu käykään, yleensä pyytävät tuomaan tavarat jos jotain tarvitsevat. Järjestely sopii aika hyvin. Voisi olla meinaan hitusen hankala selittää, mitä tuo vanha laveri ja vaahtomuovipatja täällä oikein tekevät. Ja vielä hankalammaksi menisi, jos joku vähän penkoisi paikkoja ja löytäisi kätköistä liukuvoiteet ja muut vehkeet. Niin, mihinköhän Saarnio oikein ajatteli tätä...tätä...dildoa varastomiehen työssään käyttää? Olispas siinä firman johtajalle selittelemistä. No, asiahan on sillä tavalla, herra Paajanen, että käytän sitä naisten tyydyttämiseen. Tarkemmin sanottuna käytän sitä herra Paajasen vaimon ja kahden tyttären tyydyttämiseen. Niin mä sille vastaisin. Hah, nähtäisiin miten ilme pantais sen jälkeen. Pitäisköhän sillä pokka? Ei varmaan. Vois vielä lisätä, että kaikki kolme tykkäävät siitä erittäin paljon, varsinkin teidän vaimonne. Rouvan mielestä on kuulemma aivan fantastisen ihanaa saada kunnon patukkaa sisäänsä pitkästä aikaa.
Veri alkaa vähitellen pakkautua häpyhuuliin ja klittakin näyttää pieniä elonmerkkejä. Hyvä niin, sillä paine farkuissa alkaa jo käydä tuskastuttavan kovaksi. Nyt kun vaan keksis miten tän haluaa ottaa. Tärkeää tehdä hyvä vaikutus näin ekalla kerralla. Poskeen otto saa nyt jäädä väliin. Painetta on pöntössä sen verran, että jos sieltä alottaa, niin ei välttämättä koskaan selviä kakkospesälle. Tosin ajatus omista mälleistä lutkan näteillä kasvoilla tuntuu kyllä houkuttelevalta. Takaapäin kun laittaisi, niin voisi keskittyä olennaiseen. Perse on aika hyvänmallinen. Pitäiskö samalla korkata anaali? Ei, parempi säästellä. Säikähtää muuten pian ja luikkii karkuun. Jostain syystä persettään nämä aina varjelee viimeiseen asti. Saa yleensä hinkata, vääntää ja vongata, että sinne pääsee ilman väkipakkoa upottamaan munansa. Muija ymmärtää hienovaraiset vihjeeni ja siirtyy sängyn laidalta nelinkontin sängylle. Hivutan paitaa sen verran ylöspäin, että tissit näkyy kunnolla. Ai että on kaunis näky. Täydellisen muotoiset ja kokoiset. Ei sellaiset pienet terhakkaat teinitissit, vaan sopivan kokoiset, ryhdikkäät kannut. Puolipitkät vaaleanruskeat hiukset roikkuvat vapaana harteilla. Pitää pyytää seuraavalla kerralla laittamaan ponnarille niin on vielä parempi. Tyttöhän on kuin ratsu, joka odottaa ratsastajaa. Perse hitusen pystyssä, tissit riippumassa, leuka pystyssä. Tällä kertaa ei vaan tule ratsastajaa, vaan oikea ori. Vetäisen housut nopeasti jalasta ja viskaan kalsarit nurkkaan. Päämies ponnahtaa terhakkaasti esiin. Pari vetoa esinahkaa pitkin ja se on täydessä komeudessaan. Eikä mikään ohut nysä, kakskytviissenttiä mittaa ja riittävästi paksuutta. Kyllä tällä kelpaa seivästää vagina kun vagina. Kipuan sängylle ja lähes liikutun edessäni avautuvasta näystä. Kireät pakarat, kuin kaksi kauniisti kaareutuvaa kukkulaa. Hieman notkolla oleva selkä, hiukset jotka anelevat tiukkaa otetta. Kurkistan kalu kourassa haaroväliin. Siinä se on, session kohokohta. Runollisesti voisi todeta jotain samettisesta persikasta ja sen halkaisemisesta punahehkuisella lemmensauvalla, mutta se hömpötys ei ikinä oo ollut mun vahvimpia puoliani. Painan kyrpäni huulille ja huokaan syvään.
Teitä varmaan hieman ihmetyttää tää koko kuvio. Ja erikoinen se kieltämättä onkin. Kuvioon kuuluu siis perheyritys, sen pomo, herra Saarnio ja herra Saarnion vaimo sekä kaksi parikympin tienoilla olevaa tytärtä. Tai vittuako mä sitä herroittelen. Ei se mikään herra ole, vaan pelkkä narri. Narri, jolla on ikäisekseen aika kuuma pakkaus vaimona. Eikä tyttärissäkään, Janicassa ja Jessicassa mitään valittamista ole. Ei tosiaan. Ulkomuodossa ovat kyllä tulleet enemmän äitiinsä kuin isäänsä ja hyvä niin. Niin, mutta takas tähän kuvioon. Mä olen siis kyllästynyt duunari. Mutta en ihan mikä tahansa vittuuntunut duunari, vaan duunari, jolla on agenda. Eiks se silleen johtotasolla ole tapana sanoa, kun tarkoitetaan että on joku isompi tarkoitus ja joukko tehtäviä? En nyt mene syihin sen tarkemmin, mutta mun tehtävälistan sisältö tässä alkaa vähitellen varmaan teillekin selvitä. Oikeastaan se on aika simppeli tehtävälista. Se on jopa tuossa varastohuoneen seinällä. Ja siinä on kolme nimeä. Ulrika, Janica ja Jessica. Ensimmäisen kohdalla on ruksi ja kohta sellainen saadaan toisenkin viereen.
Touhutippa purkautuu kärjestä lähes välittömästi, enkä ole vielä edes sisällä. Huomaan, että naisen käsi hankaa jo klitorista omatoimisesti. Eikä kovin hellästi. Täähän taitaakin olla oikea kiimapillu. Nainen mun makuun. Kuten odotettua, persikka antautuu edessäni. Vittu mikä vittu. Ensin tuntuu vähän tiukemmalta, esinahka vetäytyy taaksepäin. Tekee melkein kipeää. Siitä välittämättä työnnyn määrätietoisesti syvemmälle. Tunne muuttuu. Tiedättehän sen fiiliksen, kun ensin hieman liian tiukka vittu lopulta antaa periksi? Se on mahtavaa. Se on ehkä paras hetki panossa. Tai ei, ei se rajua orgasmia parempi ole. Mutta silloin pystyy vielä olemaan analyyttinen. Kohta tämä on pelkkää nussimista, himon ja kiiman sokaisemaa panemista. Vartalo meinaa karata altani. Otan tukevamman otteen lanteilta. Ei paha, käteni melkein ylettävät naisen ympärille. Pumppaan itseäni vähän syvemmälle, kevyellä edestakaisella liikkeellä. Tämmönen sen vartalon pitää olla. Timmi ja sopivan muodokas. Varmaan isukin kustantaman personal trainerin kanssa kuntoon laitettu. Nussiikohan ne keskenänsä. Siis se personal trainer ja tää muija. Mä ainakin nussisin, jos siis oisin sellainen valmentaja. Tyttö voihkii allani oikein kunnolla. Hyvä anna tulla vaan. Myönnä, että tää tuntuu hyvältä. Päämies on vasta puoliksi sisällä, mutta nyt jo joutuu vähän jännittään lihaksiansa, että lasti ei lähde matkaan etuajassa. Saatanan tiukka vittu. Oikein kunnon ritsa. Nytkytän edestakaisin, kerta kerralta syvemmälle. Huomaan huokailevani jo itsekin painallusten tahdissa. Muija hinkkaa klitoristansa aina vaan kiihkeämmin. Nyt mennään, painan loppuun asti. Kunnon äänekäs voihkaisu kertoo että olen saapunut perille. Tikkaan vähän tiheämpään. Välistä tekis mieli vetää kyrpä ulos ja painaa välistä anaaliin, mutta tääkin tuntuu hyvältä. Kokeilen kourillani rintoja. Melkeen täydelliset, taitaa olla ceekuppi. Vai olisko vaan bee. Nännit on ainakin kivikovat. Huokailu vaihtuu tauottamaksi yninäksi. Taitaa olla tyttö lähellä huippuja. Hidastan vähän tahtia ja vedän kalun melkeen ulos. Dippaan sitä hitaasti ihan vaan pikkaisen vittuun. Pitää antaa itselleen vähän aikaa tasaantua. Kiedon sormeni vaaleiden hiusten ympärille tiukasti. Vedän määrätietoisesti. Yninän sekaan sijoittuu jotain vaikerointia, mutta ei kuulosta tuskaiselta. Ei ollenkaan, kyllä siinä on kiiman sävy selkeesti. Vedän vartaloa hiuksista tiukemmin itseäni vasten ja päämies sukeltaa taas syvyyksiin.
En siis ole mikään hullu. En ole ketään tappamassa tai sellasta. Tarkoitus on vaan nöyryyttää tota herraa tai siis narria. Ja mikäs sen parempi, jos samalla voi pitää vähän hauskaa itsekin. Vähän niin kuin win-win tilanne. Eikun kaksi kärpästä yhdellä iskulla. Siitä tässä on kyse. Voi sitä riemua kun Saarnion perheessä selviää, että kaikki kolme naista on nussinut saman varastoduunarin kanssa. Vielä herkullisempaa olisi, jos tuo alempiarvoinen eläin olisi vienyt heidän tyttäriensä neitsyyden. Se nyt ei vaan näytä onnistuvan, koska ainakin Janican neitsyys on kyllä mennyt jo aikapäiviä sitten. Arvatenkin jollekin bättrefolkin edustajalle, jolla on isin ostama bmw ja Armaanin puku. Ja joka koko ajan funtsii että miks se muijafrendi levittää mieluummin reitensä tällaiselle kolmevitoselle duunarille kuin hänelle. Se on se karisma. Ja panomiehen taidot. Muijat puhua pälpättää mitä sattuu, mutta aina ne kaikki haluaa samaa. Lihaksikkaan kundin isoa kyrpää. Eri reikiin, eri asennoissa. Sitä ne janoaa, eikä mitään läheisyyttä ja turvallisuutta. Ja sitä mulla on niille antaa. Kakskytviissenttiä kunnon kyrpää.
Tempaisen päämiehen pois Jannican tiukasta vitusta. Jokseenkin vastentahtoisesti, mutta elämässä on tehtävä valintoja. Joskus hankaliakin. Terska paisuneena, nesteistä märkänä kalu kiiltee kourassani. Jannica asettuu sängyn laidalle istumaan, haarat levälleen. Kiskaisen paidan kokonaan pois. Ei viittitä sotkea tätä. Mitä äitikin sanois, jos näkis, että sulla on jonkun mällit Pradan paidalla, just rintojen kohdalla. Kiimapillun sormet löytyvät välittömästi takas vittuun. Kumarrun itsekin kokeilemaan. Orgasmi ei tosiaan ole kaukana. Huulet ja klitoris ovat turvoksissa. Tartun ranteeseen ja kiskon sen pois haarovälistä. Nälkäinen muija ottaa paremmin poskeen kuin just orkut itselleen hangannut, joten ensin minä, sitten vasta sinä. Nälkä on selvästi kova, sen verran hanakasti sormet päämiehen ympärille kietoutuvat. Eikä sanaakaan, kun elimeni on jo tuon suloisen olennon huulien välissä. Maalattujen huulien, pitää lisätä. Pinkkiin vivahtava huulipuna ja sperma sopivat varmaan hyvin yhteen, noinniinkun värien puolesta. Katos lutkaa, kynsilakkakin on samaa sävyä. Naama on niin laitettu, että melkeen kun valokuvamallia nussisi. Kyllä kelpaa. Posket hehkuvat kun painaudun sisään. Mikään syväkurkku tää muija ei kyllä ole, tiukkaa tekee edes ensimmäisen kolmanneksen saaminen sisään. Käsien, huulien ja kielen yhteispeli on kuitenkin niin taitavaa, että toi riittää. Tällä kertaa. Ai että kun tekee hyvää kun nainen lutkuttaa ja imee oikein kunnolla. Varsinkin kieli siinä terskan ympärillä. Kovasti saa taas pidätellä, että ei ihan heti ammu lastejansa. Nieleeköhän tää lutka. Tai nielee tietenkin, jos laitan nielemään. Taitaa tulla aika satsi. Oon tarkoituksella pantannut jo viikon verran. Pari kertaa runkkailut, mutta varonut menemästä loppuu asti. Paine palleissa on siis kova, kuten varmaan tiedätte. Saatana, lutkan toinen käsi on taas jalkovälissä. Antaa olla, kohta tää on mun osalta ohi. Pakko hyväillä noita hiuksia. Jannica taitaa aavistaa että mä oon tulossa. Tai en tiedä. Se on ihan hypnoosissa tai ekstaasissa tai jotain sellaista. Muissa maailmoissa kuitenkin. Silmistä näkyy vaan valkuaiset. Nyt se saa orgasmin. Että on kaunista. Varsinkin kun oma muna muijan suussa samaan aikaan. Oon itsekin lähellä. Imeminen ja huohottaminen samaan aikaan on hankalaa. Jopa tollasella yläluokan huoralle. Tässä tulee. Mälli lähtee jostain sieltä palleistani liikkeelle. Tunnen heti, että tästä ei tule mikään pikku lasti. Aika hidastuu kuin kuoleman hetkellä konsanaan ja tunnen, kuinka sperma purkatuu kyrpääni pitkin, kohti terskaani, kunnes se sieltä suhkuaa lämpiminä, läpikuultavan valkoisina ryöppyinä Jannican suloiseen suuhun. Odotuksistani huolimatta yllätän lastillani tytön. Kalu tipahtaa huulien välistä. Tartun siihen nopeasti, tätä hetkeä ei saa hukata, puolet nautinnosta on vielä saamatta. Naiseni nieleskelee selvästi osan, osa valuu huulille ja leualla. Vitun seksikästä. Kiimaista, ihan kun jossain pornolehdessä. Runkkaan esinahkaani edestakaisin. Tiedän että tämä ei ole ohi vielä. Seuraava aalto syöksähtää kärjestäni kohti kasvoja, jotka äsken vielä olivat niin sievät ja viattomat. Aah, miten hyvältä tuntuukaan päästää paineet pois. Valkoiset viirut valuvat poskilla, meikkivoiteeseen sotkeutuen. Vielä kerran. Kolmas aalto on jo aika vaimea ja osuus kutakuinkin silmien väliin. Saatana, aina joskus sitä itsekseen runkatessani unohtaa kuinka hyvältä tää naisen kanssa tuntuukaan. Kaluni värähtelee orgasmin jälkimainingeissa kun nautiskelen viimeisistä orgasmin rippeistä.
En voi olla hymyilemättä. Olo on mitä mainioin. Mietin jo mielessäni että kohta pääsen piirtämään yhden ruksin lisää listaani. Ehkä lisään siihen päivämäärät. Se olis hyvä idea. Päivämäärät ja sitten koko lista Saarnioiden jääkaapin oveen. Siinähän sitten pohtivat. Jokainen tajuaa, mutta ei kehtaa ottaa puheeksi. Muka hämillään ihmettelevät että mitäs toi tarkoittaa. Jannica näyttää jotenkin raukealta siinä edessäni. Katse tyhjänä hän tuijottaa alaspäin vähitellen taittuvaa kyrpääni. Kyllä on nätit kasvot. Mutta jos tuota näkyä pitäisi yhdellä sanalla luonnehtia niin nätti tai kaunis ei olisi se sana. Ei. Kyllä oikea sana olisi käytetty.